İstanbul Avrupa Meslek Yüksekokulu Öğrenci Yurtları

İstanbul Avrupa Meslek Yüksekokulu Öğrenci Yurtları

Avrupa Meslek Yüksekokulu Öğrenci Yurtları

İstanbul Avrupa Meslek Yüksek Okulu nun bünyesinde mevcut öğrenci yurdu imkanı olmadığı için yakın konumda Avrupa Meslek Yüksekokulu Öğrenci Yurtları, öğrenci apartları, öğrenci pansiyonları ve kiralık daireler konaklama için tercih edilebilir. İstanbul trafik problemi olan bir şehir ve bu sebeple kampüse yakın öğrenci yurtlarını yada kiralık daireleri tercih etmeniz tavsiye edilmektedir.

İstanbul’ da öğrenci yurdu fiyatları, yurt özelliklerine ve konumlarına göre farklı fiyatlar görülmektedir. Kampüslere yakın ve özellik olarak; sabah kahvaltısı, akşam yemeği, ortak kullanım alanları, spor salonları, yüzme havuzu, kantin, kafeterya, çalışma odaları, dinlenme odaları, sosyal etkinlik alanları gibi ve buna benzer bir çok özellik yurt fiyatlarında etkili olmaktadır. Öğrenci yurdu fiyatları yapacağınız ödeme şekline göre değişiklik göstermektedir. Avrupa Meslek Yüksekokulu Öğrenci Yurtları yıllık peşin ödemelerde en az %10 indirim avantajları ile daha fazla oranda indirimler içinde pazarlık denenebilir. Kredi kartı ile ödeme alan öğrenci yurtları da mevcuttur. Bunların yanı sıra dilerseniz ödemelerinizi aylık olarak yapmanız da mümkün. Bazı öğrenci yurtları peşinat ve depozito gibi ön ödeme talep edebilirler.

İstanbul Avrupa Meslek Yüksekokulu

Ahmet Haşim Sk. No:5/1 Kazlıçeşme / Zeytinburnu / İSTANBUL
  • İstanbul, Üniversiteler
Erkek Öğrenci Yurtları

Avrupa Meslek Yüksekokulu

Avrupa Eğitim Vakfı tarafından 2009 yılında kurulan üniversite, Türkiye’ de ve Kıbrıs’ ta faaliyet göstermektedir. Üniversite alanında deneyimli ve başarılı akademisyenler eşliğinde uluslar arası mesleki eğitim imkanı sunmaktadır.

Avrupa Meslek Yüksekokulu; İstanbul Avrupa yakası Zeytinburnu ilçesinde merkezi konumda ve kolay ulaşım imkanına sahiptir. Üniversite yılda 1.000 e yakın öğrenciye eğitim hizmeti vermektedir.

İstanbul’ da bir üniversite kazandığınızda çok mutlu olacağınızı tahmin etmek mümkün. Şehre ilk geldiğinizde o eşsiz güzelliğe sahip İstanbul Boğazı, sihirli bir dokunuşla sizi hemen etkisi altına alacak. Kısa süre sonra mega kent İstanbul’ un olumsuz etkileri sizi rahatsız edebilir, aşırı yoğunluk, kalabalık, trafik ve sokakta olduğunuz her anın mutlaka bir yere yetişme çabası içerisinde olacağı tempolu bir şehir. Nihayetinde mezun olduktan sonra öğrencilerin %80 inin geri dönemeyeceği, her hali ile sizi içine alan ve onsuz olmak istemeyeceğiniz bir şehir İstanbul.

İstanbul’ da öğrenci olmak ise; İstiklal caddesi veya Kadıköy bağımlısı olmak. Türkiye’ nin diğer şehirlerinde görme yada katılma imkanı bulamayacağınız, futbol maçları, konserler, ünlüler, fuarlar ve etkinliklere katılma imkanı yakalamak. Geze geze bitiremeyeceğiniz tarihi mekanlar, doğal alanlar, eğlence mekanlarına sahip olmak. Adres sormaktan yada sorulmasından bıkmak. Türkiye’ nin bütün illerinden gelen öğrenciler ve farklı ülkelerden çalışmak için İstanbul’ a gelen insanların oluşturduğu kültür cümbüşünün ortasında kalmanın hazzını yaşamak. Belirli bir süre sonra anormal olan tüm toplum davranışlarını normal gibi karşılamayı başarmak. Trafik yüzünden kesinlikle bir kaç sınavı kaçırmış olmak demektir.

Avrupa Meslek Yüksekokulu İletişim

Adres : Ahmet Haşim Sk. No:5/1 Kazlıçeşme / Zeytinburnu / İSTANBUL
Telefon : 0 850 450 28 28
Faks : 0 212 547 00 68
Web : avrupa.edu.tr
E-Posta : bilgiedinme@avrupa.edu.tr

Avrupa Meslek Yüksekokulu Ulaşım

Üniversite yakınında, 6 farklı hattın olduğu otobüs durakları mevcuttur ayrıca Marmaray ile ulaşım mümkündür. Avrupa Meslek Yüksekokulu’ nun yakınından geçen otobüs hatları; 85C, 93T, BN2, MR11 dir.

Bu toplu taşıma hatları ile İstanbul’ un tüm bölgelerine aktarma ile ulaşmak mümkündür. Gebze – Halkalı arasında Avrupa ve Asya kıtası geçişlerini kolayca sağlayabileceğiniz ve tüm durakları en merkezi konumlarda olan Marmaray; İstanbul’ da toplu taşımanın gizli kahramanıdır.

Avrupa Meslek Yüksekokulu Barınma

Üniversite bünyesinde öğrenci yurdu mevcut değildir. Özel öğrenci yurtları ve KYK yurtlarına yönlendirme yapılmaktadır.

İlgili mesajlar

2020 YKS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

2020 YKS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

2020 YKS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak ?

2020 YKS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak konusunda merak edilenler. Üniversite adayları 27 – 28 Haziran YKS…

Devamını Oku

2020-2021 Öğrenci Yurtları Fiyatları

2020-2021 Öğrenci Yurdu Fiyatları

2020-2021 Öğrenci Yurdu Fiyatları

Değerli öğrenciler 2020-2021 Öğrenci Yurdu Fiyatları ne kadar olacak sorusuna makalemizde göz atacağız.

Üniversite sınavından başarılı sonuç elde edecek adayların…

Devamını Oku

Üniversite Tercihleri Nasıl Yapılır?

Üniversite Tercihleri Nasıl Yapılır?

Üniversite Tercihleri Nasıl Yapılır?

Üniversite sınavından başarılı sonuç alan adaylar için ikinci zorlu aşama üniversite tercihleri konusudur. Başarılı puan alan adaylar için Üniversite…

Devamını Oku

SİZDE FİKRİNİZİ PAYLAŞIN! Düşünce ve yazıda özgür olmak isterim, dünya davranışımızı yeterince sınırlıyor. "Wolfgang Van Goethe"

Ara
Oda Tipi
Oda Özellikleri
Bina Özellikleri

Yurtları Karşılaştır

Karşılaştır