İstanbul Beykoz Üniversitesi Öğrenci Yurtları

İstanbul Beykoz Üniversitesi Öğrenci Yurtları

Beykoz Üniversitesi Öğrenci Yurtları

Üniversite bünyesinde öğrenci yurdu yoktur ve bu nedenle Beykoz Üniversitesi yakınlarında Beykoz Özel Öğrenci Yurtları yada tek vasıta ile gelinebilecek konumda olan İstanbul Anadolu yakasında daha uygun fiyatlarla özel öğrenci yurtları, öğrenci apartları, öğrenci pansiyonları bulmanız mümkündür. İstanbul trafik problemi olan bir şehir ve bu sebeple kampüse yakın öğrenci yurtlarını yada kiralık daireleri tercih etmeniz tavsiye edilmektedir.

İstanbul’ da öğrenci yurdu fiyatları, yurt özelliklerine ve konumlarına göre farklı fiyatlar görülmektedir. Kampüslere yakın ve özellik olarak; sabah kahvaltısı, akşam yemeği, ortak kullanım alanları, spor salonları, yüzme havuzu, kantin, kafeterya, çalışma odaları, dinlenme odaları, sosyal etkinlik alanları gibi ve buna benzer bir çok özellik yurt fiyatlarında etkili olmaktadır. Öğrenci yurdu fiyatları yapacağınız ödeme şekline göre değişiklik göstermektedir. Özel Öğrenci Yurtları, yıllık peşin ödemelerde en az %10 indirim avantajları ile daha fazla oranda indirimler içinde pazarlık denenebilir. Kredi kartı ile ödeme alan öğrenci yurtları da mevcuttur. Bunların yanı sıra dilerseniz ödemelerinizi aylık olarak yapmanız da mümkün. Bazı öğrenci yurtları peşinat ve depozito gibi ön ödeme talep edebilirler.

İstanbul Beykoz Üniversitesi

Vatan Cd. No:69 34805 Kavacık / Beykoz / İSTANBUL
 • İstanbul, Üniversiteler
Erkek Öğrenci Yurtları

İstanbul Sabiha Hanım Erkek Öğrenci Yurdu Şişli

Merkez Mh. Abide-i Hürriyet Cd. Perihan Sk. No:113 ŞİŞLİ
 • Erkek Öğrenci Yurdu, İstanbul
Erkek Öğrenci Yurtları

İstanbul Beykoz Üniversitesi

Türkiye Lojistik Araştırmaları ve Eğitimi Vakfı tarafından ilk temelleri 2008 yılında atılan Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu 2016 yılında yeni kurulum kararı ile günümüzdeki Beykoz Üniversitesi halini almıştır. Beykoz Üniversitesi; Kavacık, Çubuklu ve Mahmut Şevket Paşa yerleşkeleri ile faaliyetlerine devam etmektedir.

İstanbul Beykoz Üniversitesi; 4 Fakülte, 1 Enstitü, 2 Yüksekokul, 2 Meslek Yüksekokulu ve 4 Eğitim ve Araştırma Merkezi ile yılda 2.500 e yakın öğrenciye eğitim hizmeti vermektedir.

İstanbul’ da bir üniversite kazandığınızda çok mutlu olacağınızı tahmin etmek mümkün. Şehre ilk geldiğinizde o eşsiz güzelliğe sahip İstanbul Boğazı, sihirli bir dokunuşla sizi hemen etkisi altına alacak. Kısa süre sonra mega kent İstanbul’ un olumsuz etkileri sizi rahatsız edebilir, aşırı yoğunluk, kalabalık, trafik ve sokakta olduğunuz her anın mutlaka bir yere yetişme çabası içerisinde olacağı tempolu bir şehir. Nihayetinde mezun olduktan sonra öğrencilerin %80 inin geri dönemeyeceği, her hali ile sizi içine alan ve onsuz olmak istemeyeceğiniz bir şehir İstanbul.

İstanbul’ da öğrenci olmak ise; İstiklal caddesi veya Kadıköy bağımlısı olmak. Türkiye’ nin diğer şehirlerinde görme yada katılma imkanı bulamayacağınız, futbol maçları, konserler, ünlüler, fuarlar ve etkinliklere katılma imkanı yakalamak. Geze geze bitiremeyeceğiniz tarihi mekanlar, doğal alanlar, eğlence mekanlarına sahip olmak. Adres sormaktan yada sorulmasından bıkmak. Türkiye’ nin bütün illerinden gelen öğrenciler ve farklı ülkelerden çalışmak için İstanbul’ a gelen insanların oluşturduğu kültür cümbüşünün ortasında kalmanın hazzını yaşamak. Belirli bir süre sonra anormal olan tüm toplum davranışlarını normal gibi karşılamayı başarmak. Trafik yüzünden kesinlikle bir kaç sınavı kaçırmış olmak demektir.

İstanbul Beykoz Üniversitesi İletişim

Adres : Vatan Cd. No:69 34805 Kavacık / Beykoz / İSTANBUL
Telefon : 0 216 912 22 52
Faks : 0 216 413 95 20
Web : beykoz.edu.tr
E-Posta : bilgi@beykoz.edu.tr

İstanbul Beykoz Üniversitesi Ulaşım

Beykoz Üniversitesine, İETT 121A, 15KÇ, 15ŞN otobüs hatları ve minibüslerle ulaşmak mümkündür.

İstanbul’ da toplu taşıma araçları ile İstanbul’ un tüm bölgelerine aktarmalarla ulaşmanız mümkündür. Gebze – Halkalı arasında Avrupa ve Asya kıtası geçişlerini kolayca sağlayabileceğiniz ve tüm durakları en merkezi konumlarda olan Marmaray ve Metrobüs İstanbul’ da toplu taşımanın gizli kahramanlarıdır. Üniversitenin yerleşkelerine ulaşımda toplu taşıma araçları ile oldukça kolaydır.

İstanbul Beykoz Üniversitesi Barınma

Beykoz Üniversitesi bünyesinde öğrenci yurdu mevcut değildir. Barınma için Özel öğrenci yurtlarına yönlendirme yapılmaktadır.

İstanbul Beykoz Üniversitesi Fakülteleri

 • İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi
 • Sanat ve Tasarım Fakültesi
 • Sosyal Bilimler Fakültesi
 • Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi

İstanbul Beykoz Üniversitesi Enstitüleri

 • Lisansüstü Programlar Enstitüsü

İstanbul Beykoz Üniversitesi Yüksekokulları

 • Sivil Havacılık Yüksekokulu
 • Yabancı Diller Yüksekokulu

İstanbul Beykoz Üniversitesi Meslek Yüksekokulları

 • Meslek Yüksekokulu
 • Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu

İstanbul Beykoz Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Merkezleri

 • Uzaktan Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi
 • Yaşam Boyu Öğrenme Araştırma ve Uygulama Merkezi
 • Lojistik Araştırmaları Araştırma ve Uygulama Merkezi
 • Gösterge Bilim Uygulama ve Araştırma Merkezi

Related posts

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Öğrenci Yurtları

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Öğrenci Yurtları

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Öğrenci Yurtları

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesine yakın konumda anlaşmalı olduğu özel yurtlar veya İstanbul’ un farklı bölgelerinde…

Read More

2020 YKS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

2020 YKS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

2020 YKS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak ?

2020 YKS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak konusunda merak edilenler. Üniversite adayları 27 – 28 Haziran YKS…

Read More

Harran Üniversitesi Öğrenci Yurtları

Harran Üniversitesi Öğrenci Yurtları

Harran Üniversitesi Öğrenci Yurtları

Harran Üniversitesi bünyesinde öğrenci yurdu mevcut değildir. Barınma imkanları arasında KYK öğrenci yurtları, özel öğrenci yurtları, kiralık daireler mevcuttur….

Read More

Join The Discussion

Search
Oda Tipi
Oda Özellikleri
Bina Özellikleri

Compare listings

Compare