İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Öğrenci Yurtları

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Öğrenci Yurtları

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Öğrenci Yurtları

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesine yakın konumda anlaşmalı olduğu özel yurtlar veya İstanbul’ un farklı bölgelerinde uygun fiyatlarla özel öğrenci yurtları, öğrenci apartları, öğrenci pansiyonları bulmanız mümkündür.  İstanbul trafik problemi olan bir şehir ve bu sebeple Zeytinburnu’ nda  kampüse yakın öğrenci yurtlarını yada kiralık daireleri tercih etmeniz tavsiye edilmektedir.

İstanbul’ da öğrenci yurdu fiyatları, yurt özelliklerine ve konumlarına göre farklı fiyatlar görülmektedir. Kampüslere yakın ve özellik olarak; sabah kahvaltısı, akşam yemeği, ortak kullanım alanları, spor salonları, yüzme havuzu, kantin, kafeterya, çalışma odaları, dinlenme odaları, sosyal etkinlik alanları gibi ve buna benzer bir çok özellik yurt fiyatlarında etkili olmaktadır. Öğrenci yurdu fiyatları yapacağınız ödeme şekline göre değişiklik göstermektedir. Özel Öğrenci Yurtları, yıllık peşin ödemelerde en az %10 indirim avantajları ile daha fazla oranda indirimler içinde pazarlık denenebilir. Kredi kartı ile ödeme alan öğrenci yurtları da mevcuttur. Bunların yanı sıra dilerseniz ödemelerinizi aylık olarak yapmanız da mümkün. Bazı İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Öğrenci Yurtları peşinat ve depozito gibi ön ödeme talep edebilirler.

Sorry no results found

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi 2018 yılında Bilgiç Vakfı önderliğinde kurulmuş ve eğitim faaliyetlerine 2020-2021 eğitim öğretim yılında başlamış bir vakıf üniversitesidir.

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi; 4 Fakülte, 2 Enstitü ve 1 Meslek Yüksekokulu ile yılda 580 öğrenciye eğitim hizmeti vermektedir.

İstanbul’ da bir üniversite kazandığınızda çok mutlu olacağınızı tahmin etmek mümkün. Şehre ilk geldiğinizde o eşsiz güzelliğe sahip İstanbul Boğazı, sihirli bir dokunuşla sizi hemen etkisi altına alacak. Kısa süre sonra mega kent İstanbul’ un olumsuz etkileri sizi rahatsız edebilir, aşırı yoğunluk, kalabalık, trafik ve sokakta olduğunuz her anın mutlaka bir yere yetişme çabası içerisinde olacağı tempolu bir şehir. Nihayetinde mezun olduktan sonra öğrencilerin %80 inin geri dönemeyeceği, her hali ile sizi içine alan ve onsuz olmak istemeyeceğiniz bir şehir İstanbul.

İstanbul’ da öğrenci olmak ise; İstiklal caddesi veya Kadıköy bağımlısı olmak. Türkiye’ nin diğer şehirlerinde görme yada katılma imkanı bulamayacağınız, futbol maçları, konserler, ünlüler, fuarlar ve etkinliklere katılma imkanı yakalamak. Geze geze bitiremeyeceğiniz tarihi mekanlar, doğal alanlar, eğlence mekanlarına sahip olmak. Adres sormaktan yada sorulmasından bıkmak. Türkiye’ nin bütün illerinden gelen öğrenciler ve farklı ülkelerden çalışmak için İstanbul’ a gelen insanların oluşturduğu kültür cümbüşünün ortasında kalmanın hazzını yaşamak. Belirli bir süre sonra anormal olan tüm toplum davranışlarını normal gibi karşılamayı başarmak. Trafik yüzünden kesinlikle bir kaç sınavı kaçırmış olmak demektir.

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi İletişim

Adres : Seyitnizam Mahallesi Mevlana Caddesi No: 85  Zeytinburnu / İSTANBUL
Telefon : 444 3 788
Web : www.istun.edu.tr
E-Posta : info@istun.edu.tr

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Ulaşım

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi yerleşkesi İstanbul Zeytinburnu ilçesinde E5 e yakın merkezi konumda yer almaktadır. İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi ulaşım için Metrobüs, İETT, Metro, ile ulaşım mümkündür.

İstanbul’ da toplu taşıma araçları ile İstanbul’ un tüm bölgelerine aktarmalarla ulaşmanız mümkündür. Gebze – Halkalı arasında Avrupa ve Asya kıtası geçişlerini kolayca sağlayabileceğiniz ve tüm durakları en merkezi konumlarda olan Marmaray ve Metrobüs İstanbul’ da toplu taşımanın gizli kahramanlarıdır. Üniversitenin kampüsüne ulaşımda toplu taşıma araçları ile oldukça kolaydır.

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Barınma

Üniversite bünyesinde öğrenci yurdu mevcut değildir, İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi’ ne yakın öğrenci yurtları için web sitemizden yararlanabilirsiniz.

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Fakülteleri

  • Tıp Fakültesi
  • Diş Hekimliği Fakültesi
  • Eczacılık Fakültesi
  • Sağlık Bilimleri Fakültesi

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Enstitüleri

  • İlaç Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü
  • Lisansüstü Eğitim Enstitüsü

İstanbul Sağlık ve TeknolojiÜniversitesi Yüksekokulları

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Meslek Yüksekokulları

  • Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Merkezleri

Related posts

2020 YKS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

2020 YKS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

2020 YKS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak ?

2020 YKS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak konusunda merak edilenler. Üniversite adayları 27 – 28 Haziran YKS…

Read More

Harran Üniversitesi Öğrenci Yurtları

Harran Üniversitesi Öğrenci Yurtları

Harran Üniversitesi Öğrenci Yurtları

Harran Üniversitesi bünyesinde öğrenci yurdu mevcut değildir. Barınma imkanları arasında KYK öğrenci yurtları, özel öğrenci yurtları, kiralık daireler mevcuttur….

Read More

2020-2021 Öğrenci Yurtları Fiyatları

2020-2021 Öğrenci Yurdu Fiyatları

2020-2021 Öğrenci Yurdu Fiyatları

Değerli öğrenciler 2020-2021 Öğrenci Yurdu Fiyatları ne kadar olacak sorusuna makalemizde göz atacağız.

Üniversite sınavından başarılı sonuç elde edecek adayların…

Read More

Join The Discussion

Search
Oda Tipi
Oda Özellikleri
Bina Özellikleri

Compare listings

Compare