Karabük Öğrenci Yurtları

Karabük Öğrenci Yurtları

Karabük Öğrenci Yurtları

Değerli öğrenciler, Karabük Öğrenci Yurtları yazımız da buluşmuş olmak, yüksek öğreniminiz için sınavdan başarılı bir sonuç elde etmiş, tercihleriniz arasında hedefinizde olan Karabük Üniversitelerinden birinde yerinizi aldınız demektir. Barınma ihtiyacınız olan yurtları sizler için listeledik ve Karabük Üniversitesine yakın konumda olan öğrenci yurtlarına en kolay ulaşabileceğiniz en doğru adres yurtlarnerede.com

Karabük Bahtiyar Kökemli Kız Öğrenci Yurdu

Yeşil Mh. Atatürk Bulv. No:84 MERKEZ
  • Karabük, Kız Öğrenci Yurdu
Erkek Öğrenci Yurtları

Karabük Batın Erkek Yaşam Merkezi

100. Yıl Mh. 1036 Sk 20. Cd. No:10 MERKEZ
  • Erkek Öğrenci Yurdu, Karabük
Erkek Öğrenci Yurtları

Karabük Öztekinler Kız Öğrenci Yurdu

Kurtuluş Mh. Atatürk Blv. No:138 MERKEZ
  • Karabük, Kız Öğrenci Yurdu
Erkek Öğrenci Yurtları

Karabük Erdem Kız Öğrenci Yurdu

Üniversite Mh. Efsa Nur Sk. MERKEZ
  • Karabük, Kız Öğrenci Yurdu
Erkek Öğrenci Yurtları

Karabük Karakoç Erkek Öğrenci Yurdu

100. Yıl Mh. 1020. Sk. No:17 MERKEZ
  • Erkek Öğrenci Yurdu, Karabük
Erkek Öğrenci Yurtları

Karabük Öztürk Erkek Öğrenci Yurdu

100. Yıl Mh. 1022. Sk. No:14/A MERKEZ
  • Erkek Öğrenci Yurdu, Karabük
Erkek Öğrenci Yurtları

Tercihten Sonraki İlk Adım – Konaklama ?

Okul tercihinden sonra, sizlerin ilk araştırması gereken konuların arasında konaklama geliyor. yurtlarnerede.com olarak tam bura da devreye girerek aradığınız ideal Karabük Öğrenci Yurtları‘ nı sizlerle buluşturuyoruz.

Yurt tercihi nasıl yapılmalı ?

Öğretim hayatı boyunca konaklama için tercih edeceğiniz öğrenci yurtlarında, özel öğrenci yurtları, öğrenci apartları, öğrenci pansiyonları, kiralık öğrenci evleri gibi bir çok konaklama seçeneği ile karşınıza çıkmaktadır. Tercih edilecek öğrenci yurdu zamanınızın büyük bir bölümünü geçireceğiniz, kendinizi tamamen huzurlu ve güvende hissetmeniz gereken bir öğrenci yurdu olmalıdır,  bu gereksinim sağlandıktan sonra diğer dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi de; yurdun okula olan mesafesidir. Öğrencilerin büyük çoğunluğu yürüme mesafesinde olan yada kısa süreli araç seyahati ile ulaşabileceği öğrenci yurtlarını tercih etmektedirler. Kampüse uzak mesafede olan öğrenci yurtları, ücretli/ücretsiz okul servisi hizmeti vererek mesafe sorununu ortadan kaldırmaktadır.

Huzur, güven ve ulaşım konularında size hitap eden yurdu bulduktan sonra alacağınız hizmet ve yurt özellikleri karar vermeniz noktasında bir diğer adım olacaktır. Örneğin; bir öğrenci yurdunda spor salonu, market, kuaför, temizlik, Wi-Fi, TV, kahvaltı, akşam yemeği ve buna benzer bir çok özellik, son kararı vermenizde önemli etkenlerdir. Bu aradığınız kriterleri yurt arama bölümünde kolayca filtreleme yaparak aradığınız öğrenci yurduna kolayca ulaşabilirsiniz.

Harika! aradığımız özellikte Öğrenci Yurtları’ nı filtreleyerek sonuçları listeledik, fakat karşınıza aradığınız kriterleri karşılayan birden çok öğrenci yurdu listelendi, hiç dert etmeyin, listelerden beğendiğiniz yurtları karşılaştırma listenize ekleyin ve karşılaştırın, artık hangi öğrenci yurdunda konaklamak istediğinize karar vereceğiniz son adımdasınız. Tebrik ederiz.

Yurt tercihinden sonra ne yapmalıyım ? 

Yurt tercihinden sonra ilk akla gelen bu öğrenci yurdunun fiyatı’ dır. Bir çok Öğrenci Yurdu, güncel yurt fiyatları hakkında bilgi vermektedir. Yurt fiyatları ile size uygun fiyat aralığına göre öğrenci yurtlarını listeleyebilirsiniz. Yurt sahibi ile iletişim kurmak ve sormak istediğiniz tüm sorular için iletişim formunu kullanabilirsiniz. İlgili öğrenci yurdu yetkilisi kısa sürede bilgilendirme için iletişime geçecektir. Öğrenci yurtları, konaklama ücretini ödeme konusunda, Kredi kartı ile ödeme, aylık taksitlerle ödeme, peşin ödemede indirim kolaylığı gibi bir çok ödeme opsiyonu ile kolaylık sağlamaktadırlar.

Karabük Üniversiteleri

Karabük Üniversitesi, önemli enstitülerden birisi demir çelik enstitüsü  ve bir çok fakültesi ile yüksek öğretim hizmeti vermektedir. Her yıl  Karabük Üniversitelerinde eğitim gören öğrenci sayısı 52.000 civarındadır. Bu sayıda öğrencinin konaklama ihtiyacını karşılamak için; KYK Yurtları, Özel Öğrenci Yurtları, MEB Öğrenci Yurtları, Öğrenci Otelleri, Öğrenci Pansiyonları, Öğrenci Apartları olmak üzere resmi hizmet veren bir çok öğrenci yurdu ve kiralık öğrenci evleri bulunmaktadır. Bu yurtlara ulaşacağınız en doğru adres yurtlarnerede.com

Karabük Öğrenci Yurdu Fiyatları

En önemli konulardan birisi yılın 9-10 ayını geçireceğiniz, konakladığınız öğrenci yurdunun fiyatıdır. Öğretim hayatında öğrenci yurdu fiyatları eğitim bütçesinin büyük bir bölümünü kapsar, bu nedenle öğrenciler için ekonomik ve hizmet konusunda kaliteli öğrenci yurtlarını tercih etmektedirler. Öğrenci yurdu fiyatlarını; yurdun sağladığı hizmet ve imkanlar, Öğrenci yurdunun konumu, fakültelere olan mesafesi vb özelliklerdir. Ancak bilinmesi gereken bir husus her bütçeye uygun öğrenci konaklama imkanları mevcut. Konaklamak istediğiniz Öğrenci Yurdu yetkilileri ödeme konularında bir çok opsiyon sunmaktadırlar, birazcık pazarlık etmek, size eğitim harcamalarınız için ekstra ufak bir bütçe daha ayırmanıza yardımcı olabilir 🙂

Join The Discussion

Search
Oda Tipi
Oda Özellikleri
Bina Özellikleri

Compare listings

Compare